Ekologiczne pasze dla trzody

Zadbaj o dobrostan swojej hodowli

Maxima

dla maksymalnej wydajności zwierząt

Optima

wszechstronne pasze dla wysokiego zysku

Prima

Najlepsza cena przy wysokim poborze paszy

Vital

Dodatkowe wsparcie w okresie gorszego stanu zdrowia

Oferta Reudink w zakresie pasz dla świń jest oparta na najnowszej wiedzy, doświadczeniu i latach badań. Gama pasz dla świń składa się z czterech linii: Maxima, Optima, Prima i Vital.

Każda linia ma swoje specyficzne cechy, na których opieramy się wspólnie z Wami. Dla nas jest to zdrowe stado świń, które radzi sobie wyraźnie lepiej. Koncentrując się na płodności, optymalnym wykorzystaniu paszy i najlepszej jakości tuszy, osiągasz najwyższy zysk z paszy.

W naszej ofercie posiadamy produkty dla tuczników, loch , prosiąt i warchlaków.

  1. Ekologiczne pasze pełnoporcjowe
  2. Koncentraty ( 20% , 30% i 40% )
  3. Premiksy ( 1% , 3% i 6% ) dla trzody.

Oferowane serie produktów dla trzody

W poniższej tabeli przedstawiono gatunki pasz dla każdej grupy zwierząt. Skład paszy uwzględnia wiek lub etap, w którym znajduje się zwierzę. Oznacza to, że skład pasz jest obliczany na podstawie różnych wskaźników energetycznych. Ma to na celu uzyskanie najlepszego rezultatu. Większość pasz jest dostępna na żądanie również w innych formach. (uwaga tłumacza: nazwy pasz z tabeli: Dracht (Maciory ciężarne) / Lacto (Maciory karmiące) / Bigge (Prosięta) / Start (Faza początkowa) / Vleesvarkens (Tuczniki) / Opfok (Hodowla)

Linia Select

Linia Select firmy Reudink zawiera pasze, które spełniają szczególne warunki hodowli lub potrzeby świń. Pasze te mogą być w pełni dostosowane do konkretnych sytuacji lub do Waszych życzeń. Wybrane pasze mogą być dostarczane w różnych formach.

Nasza oferta obejmuje szereg standardowych pasz Select:

 

Numer artykułu

Pasze Select

Użycie

29145

Eko Universeel Zeugenkorrel Select

Dla gospodarstw, które chcą pracować z jedną paszą dla loch

29654

Eko FlushZeugenkorrel Select

Stymulacja rui

 

O firmie Reudink

Holenderska firma Reudink której jesteśmy Polskim dystrybutorem specjalizuje się w oferowaniu kompletnych rozwiązań w zakresie pasz dla sektora ekologicznego. Dzięki ścisłej współpracy z klientami, oferujemy Wam konkretne rezultaty: zdrowsze stado i większą wydajność. Osiąga się to dzięki zindywidualizowanej ofercie i ukierunkowanemu podejściu wspieranemu przez wyspecjalizowanych i kompetentnych specjalistów.