Ekologiczne pasze dla niosek

Zdrowe kury to szczęśliwy Hodowca

Maxima

dla maksymalnej wydajności zwierząt

Optima

wszechstronne pasze dla wysokiego zysku

Prima

Najlepsza cena przy wysokim poborze paszy

Vital

Dodatkowe wsparcie w okresie gorszego stanu zdrowia

W naszej ofercie posiadamy:

1. Pełnoporcjowe ekologiczne pasze dla niosek

Pełnoporcjowa pasza dla niosek od początku do 27 tygodnia chowu

Parametry:

Białko 17,5 % Tłuszcz 5,5 % Włókno 4,7 % Lizyna 0,74 % Metionina 0,32 % Wapń 3,30 % Fosfor 0,57 % Sód 0,16 %

Pełnoporcjowa pasza dla niosek od 28 tygodnia do końca chowu

Parametry:

Białko 16,5 % Tłuszcz 5,3 % Włókno 4,5 % Lizyna 0,70 % Metionina 0,30 % Wapń 3,60 % Fosfor 0,54 % Sód 0,16 %

 

2. Koncentraty ekologiczne

W naszej ofercie posiadamy ekologiczne koncentraty do produkcji pasz dla niosek.

W ofercie koncentraty 20 % , 30 % i 40 %

Koncentraty produkujemy indywidualnie pod klienta w zależności od posiadanych zbóż.

 

3.Ekologiczne premiksy do produkcji pasz dla niosek.

Oferujemy ekologiczne premiksy paszowe ( 1% , 3% , 7% )

Wiedza, lata badań i doświadczeń

Asortyment ekologicznych pasz dla kur niosek z firmy Reudink, którego jesteśmy wyłącznym dystrybutorem  jest oparty na najnowszej wiedzy, doświadczeniu i latach badań. Dzięki unikalnemu procesowi produkcji jesteśmy w stanie stale produkować paszę o dobrej teksturze. Z dużą ilością cząstek w idealnej wielkości.

Dlaczego pasze ekologiczne od AMF?

Odpowiedni kolor żółtka, wielkość jajka, jego mocna skorupka czy nośność i zdrowie kur to najważniejsze elementy, które jako hodowcy i producenci paszy pragniemy uzyskać. Jajka otrzymane od kur chowanych przydomowo i ekstensywnie cechują się specyficznym smakiem, pożądanym przez klientów i to właśnie ten smak próbują osiągnąć wszyscy hodowcy. To, jak jednak osiągnąć ten cel nie jest najprostsze i w wielu hodowlach okazuje się być niemożliwym do spełnienia. W naturze, mając swobodny dostęp do ziół i innych niezbędnych elementów pokarmowych kury nioski dobierają odpowiednie dawki samodzielnie, dostosowując je do cyklu dobowego i sezonowego Korzystając z gotowych pasz trzeba wziąć pod uwagę wiele aspektów dodatkowych, które wpływają na zdrowie i poziom nośności. Nasze pasze ekologiczne dla kur niosek zapewniają uregulowanie gospodarki pokarmowej i zapewnienie nioskom wszystkich niezbędnych składników bez konieczności zapewniania kurom ogromnej przestrzeni życiowej, którą wymagałby chów z nastawieniem na samodzielne zapewnianie wszystkich elementów.

Doradztwo w wyborze paszy

Ustalenie potrzebnej, przy danej porze roku, warunkach temperaturowych, wilgotności, wieku stada i nieśności dawki pokarmowej wymaga sporej wiedzy i doświadczenia, a także pewności co do składu wybranej mieszanki paszowej. Pasze ekologiczne dla kur niosek należy dobierać uważnie, biorąc pod uwagę wszystkie niezbędne aspekty mające ogromny wpływ na uzyskiwaną efektywność. Wiedząc o tym, jak niezwykle istotna jest dobrze dobrana dawka pokarmowa, nasza firma zapewnia Państwu bezpłatne doradztwo w ramach skorzystania z naszej oferty paszowej. Doświadczeni konsultanci są w stanie dobrać dla Państwa hodowli najlepsze rozwiązania, uwzględniając zapotrzebowanie i indywidualne warunki. Nasi konsultanci są dostępni do Państwa dyspozycji pod wskazanymi numerami telefonów i w miłej atmosferze będą w stanie rozwiać wszystkie ewentualne wątpliwości oraz objaśnić sporne lub niejasne kwestie, które mogą wiązać się z paszami ekologicznymi dla kur.

Certyfikat pasz ekologicznych

O firmie Reudink

Holenderska firma Reudink której jesteśmy Polskim dystrybutorem specjalizuje się w oferowaniu kompletnych rozwiązań w zakresie pasz dla sektora ekologicznego. Dzięki ścisłej współpracy z klientami, oferujemy Wam konkretne rezultaty: zdrowsze stado i większą wydajność. Osiąga się to dzięki zindywidualizowanej ofercie i ukierunkowanemu podejściu wspieranemu przez wyspecjalizowanych i kompetentnych specjalistów.